گزارش برنامه قله چمن ۱۵ دی ۹۶
۱۳۹۶-۱۰-۱۷
معرفی برنامه قله اَوِشک نیشابور
۱۳۹۷-۰۱-۲۸

گزارش برنامه پیمایش جنگل های ماسال گیلان- ۱۹/۷/۹۵

سرپرست برنامه: آقای مجیدرضا وزیری

 

در تاریخ ۱۹/۰۷/۹۵ تعداد ۴۳ نفر از همنوردان کاویانی به وسیله یک دستگاه اتوبوس با کمی تاخیر ساعت ۱۶ به سمت تهران به راه افتادیم تا از طریق اتوبان تهران-رشت خود را به منطقه و شهر زیبای ماسوله برسانیم . در ساعت ۱۳ روز ۲۰/۰۷/۹۵ مصادف با روز تاسوعا در رستورانی به نام برگ سبز در ۷ کیلومتری جاده فومن به ماسوله نهار صرف شد و پس از آن وارد ماسوله شدیم و این شهر زیبا مورد بازدید قرار گرفت . سپس حدود ساعت ۲۰ به اقامتگاه که خانه ویلایی روستایی بود در حاشیه شهر ماسال وارد شدیم و شب را سپری کردیم و البته شام املت به میزبانی باشگاه با همکاری دوستان .

 

در روز چهارشنبه ۲۱/۰۷/۹۵ مطابق با روز عاشورا ، همراه دیگر دوستان و همراهی راهنمای محل با دو دستگاه مینی بوس به سمت ییلاقات ماسال در ساعت ۸:۳۰ حرکت کردیم و ساعت ۱۰ به منطقه رسیدیم و پیمایش خود را آغاز کردیم . جای همگی خالی ساعاتی را در تکه ای از بهشت سپری کردیم . در انتهای مسیر معبدی بود که تبدیل به امام زاده شده بود و بیشتر نقش جانپناه داشت دقایقی سپری کردیم و در میان سبزه زاران و درختان و البته به سمت پایین فرود آمدیم و نهار را در کلبه های چوبی صرف نمودیم و مجددا حدود ساعت ۱۹ به محل اسکان بازگشتیم .

 

در روز ۲۲/۰۷/۹۵ پنجشنبه در ساعت ۷:۳۰ پس از صرف صبحانه و تحویل محل اسکان به سمت قلعه تاریخی ، قلعه رودخان به راه افتادیم و این منطقه را مورد بازدید قرار دادیم . بازدید در میان مه و باران و در هوایی بسیار دل انگیز تا ساعت ۱۴:۳۰ به طول انجامید و پس از آن به سمت شهر بابلسر عازم شدیم . در راه رستورانی در منطقه سیاهکل نهار صرف شد و نیمه شب حدود ساعت ۱ بامداد روز جمعه ۲۳/۰۷/۹۵ وارد بابلسر و منزل ساحلی که آپارتمانی سه طبقه بود ، شدیم و دوستان زنده دل و شاد تا نزدیک صبح در کنار ساحل به گذراندن اوقات خوش سپری کردند .صبح جمعه ۲۳/۰۷/۹۵ ساعت ۷ بیدار باش و تا ساعت ۸ دوستان وسایل خود را جمع آوری کرده داخل اتوبوس قرار دادند و تا ساعت ۹ به لذت بردن از ساحل زیبای بابلسر پرداختند . در ساعت ۹ به اتفاق برای صرف صبحانه به میزبانی باشگاه به متل عسل رفتیم و پس از صرف صبحانه به سمت مشهد به راه افتادیم . نهار نیز به خرج باشگاه در رستوران جمشید در گرگان صرف شد و در نهایت در ساعت یک بامداد روز شنبه دوستان در سلامت کامل به مشهد برگشتند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *