گزارش برنامه صعود به قله اَوِشک ۳۱ فروردین ۹۷
۱۳۹۷-۰۲-۰۲
معرفی برنامه این هفته: سد و آبشارهای زاوین
۱۳۹۶-۱۰-۱۲

برنامه پیمایش دره سرغایه مطابق با تقویم شش ماهه باشگاه کاویان روز جمعه ۳۱ فروردین ماه ۹۷ به سرپرستی مهتاب مروارید برگزار شد.

ساعت ۶:۴۰ دقیقه صبح روز جمعه به همراه ۱۶ نفر از همنوردان به وسیله یک دستگاه مینی بوس از میدان استقلال مشهد به سمت روستای سرغایه واقع در فاصله حدودا ۷۵ کیلومتری جنوب شرقی مشهد به راه افتادیم.

ساعت ۸:۲۰ دقیقه به ابتدای مسیر پیمایش رسیدیم و از مینی بوس پیاده شدیم. هومن شریفیان به عنوان راهنما و سرقدم و هادی اسفندیاری به عنوان عقبدار معرفی شدند و به راه افتادیم.

بعد از حدود ۲۵ دقیقه پیمایش، ساعت ۸:۴۵ دقیقه برای صرف صبحانه به مدت نیم ساعت توقف کردیم. حال و هوای بهاری منطقه در اوج خودش بود و لذت در طبیعت بودن را چند برابر می کرد.
پس از خوردن صبحانه، حرکت خود را در مسیر رودخانه تا ساعت ۱۱:۴۰ دقیقه ادامه دادیم تا به محل مورد نظر راهنما برای صرف ناهار و استراحت تیم رسیدیم.


ساعت ۱۳:۳۰ و از مسیری متفاوت از مسیر رفت به سمت ابتدای مسیر برگشتیم. و در نهایت ساعت ۱۶ در محل شروع پیمایش سوار مینی بوس شدیم.


به مدت یک ساعت و به دعوت راهنما در محل باغ شخصی وی در روستا استراحت کردیم و ساعت ۱۷ به سمت مشهد حرکت نموده و به سلامت در ساعت ۱۸:۲۰ دقیقه برنامه به پایان رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *